«1...2627282930...51»

Felhasználó
10 éve
Nem fog felvenni, mert egy hazug kis geci vagy ::)
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Hát ha hiszed, hanem, a változás csodákra képes.

De attól még nem szeretnék ide offolni, ezt lehetne levélben is. :D

Legutóbb szerkesztve Angelo által.

Te kis egoista köcsög ;D

Felhasználó
10 éve
Nem kell levélben, jó ha látja mindenki, mekkora nyomorék vagy. Mellesleg ha változtál volna, nem hazudtál volna most is... (sok a volna, ha ne vetted volna észre)Mindíg is egy kopizós kis geci voltál, és az is maradsz. csáó

Ui.: Tudod mikor voltál te HSPC-s buzikám....
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Nyomorult gyerek.....Ha még 1x probálkozol ide bekerülni én pofánbaszlak ásóval....Na szeva.....
Ja és snowinak köszöntem nem neked...xd

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által.


Felhasználó
10 éve
igen snowi feltud venni , de én ki is rúghatlak =)

Legutóbb szerkesztve barna13 által.


Felhasználó
10 éve
Én is tudok kirúgni :3

Felhasználó
10 éve
Gyerekek, már majdnem felvettük, aztán jöttem én :D Hol lennétek ti nélkülem :D
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Sziasztok!
Nemrégiben újra támadt kedvem killelni egy kicsikét. Sokat gondolkodtam azon írjak-e ide vagy sem. Végül arra jutottam nem adom le a jelentkezésem,de mivel az "[FC]-jel" hiányzik gondoltam jelentkezek. De minek is fáradtam volna a vele ha élből nem lesz ugye bár.... Meg magam sem tudom meddig tart a fellángolás, napvégén végül a Barrakba nyomtam rá a jelentkezés gombra, Várok is már egy jó hete oda, de nem tűnik túl aktívnak a vezetőség. Szóval érdekelne innen nem tud-e valaki tenni valamit az ügy érdekében, hogy legalább egy választ kapjak.

Üdv: Biny

Felhasználó
10 éve
Kedves Biny! Ne haragudj, hogy a nevedet elöszőr (teljesen véletlenül ;D) bics-nek írtam.

Szóval. Az akadémia, szerintem egy kudarcba fulladt küldetés. Abban az esetben, ha az akadémia vezetőség aktív tagja lennél, a klántagjaim beleegyezése nélkül át adhatom számodra a vezetést, ha bele egyezel, és aktív vezetője leszel a kiképző stádiumban lévő növendékeinknek. Ha nem megfelelő és számodra/a klántársaim számára jobb volna, ha 21 harcos volnál, nyugodtan lehet fellebbezni. :)

Remélem átveszed a feladatot, és sikerbe viszed a küldetést(Ez értelmes mondat volt?) :D
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Nem erőltetném ezt az akadémiás dolgot, jobban venném ha régi újra feléledő tagunk bejelölné az accjában a klánmeghívó engedélyezését és hazajönne! :)
Mindig örülök ha 1 régi tag újraéled és hazahúzza a szíve! Igaz Jambonál nem sokáig élvezhettük újraéledését. de én egy állandó optimista vagyok és bízom Biny nem csak pár napra jönne.
Akkor Biny állítsd be accod és meghívunk.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif
«1...2627282930...51»